Sale!

BLUZE ME KAPUC BIG LOGO ADIDAS

Original price was: L6,300.00.Current price is: L3,150.00.

Kodi: HR6370

BLUZË ME KAPUÇ TEJET STIL ME LOGON E ADIDAS DYNGJYRËSHE

Categories: , ,

Madhësi

7-8 VJEÇ, 9-10 VJEÇ, 11-12 VJEÇ, 13-14 VJEÇ, 15-16 VJEÇ

Konsideroje uniformën e re të ekipit. Kjo bluzë me kapuç Junior është krijuar prej pambuku dhe poliestre dhe ndihet shumë e butë dhe e lehtë kur fundjavën e keni plot aktivitete. Logoja dyngjyrëshe adidas Badge of Sport i jep një prekje tejet stil dhe kombinohet me gjithçka në garderobën tuaj. Produktet tona të pambukut mbështesin kultivimin e qëndrueshëm të tij.

Specifikime
  • Prerje e rregullt
Madhësi

7-8 VJEÇ, 9-10 VJEÇ, 11-12 VJEÇ, 13-14 VJEÇ, 15-16 VJEÇ

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BLUZE ME KAPUC BIG LOGO ADIDAS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping Cart