Sale!

SHISHE UJI PERFORMACE ADIDAS

Original price was: L1,400.00.Current price is: L700.00.

Kodi: FM9932

SHISHE UJI PA BPA ME TË CILËN MAT LEHTËSISHT SA UJË KE PIRË

Category:

Madhësi: NS 0.75 L

Po pini mjaftueshëm ujë? Me shishen adidas Performance do ta kontrolloni lehtë sa ujë pini, vijave matëse anësore të vëllimit. E lehtë për ta mbajtur dhe për ta mbushur. Futeni në lavastovilje pas çdo përdorimi dhe do ta keni gati sërish për ta përdorur.

Specifikime
  • Vëllimi: 750 mL
  • 100% PE së cilës i është dhënë formë me injektim
  • Pa BPA
Madhësi

NS 0.75 L

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHISHE UJI PERFORMACE ADIDAS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping Cart