Sale!

XHAKETE ME KAPUC ESSENTIALS ADIDAS

Original price was: L9,100.00.Current price is: L4,550.00.

Kodi: GK9033

Ngjyrë: Blu

 

Categories: ,

Madhësi: M | L | XL

Edhe pas stërvitjes dëshirojmë të mbajmë ritimin e lëvizjes. Kjo xhaketë adidas është konceptuar pikërisht, për të patur për liri lëvizje të vazhdueshme. Pëlhura e butë ndihet shumë e këndshme ndaj lëkurës, që do të thotë më pak shpërqendrime dhe më shumë komoditet. Ndiqni rutinën tuaj pa asnjë lloj pengese.

Specifikime
  • Prerje e rregullt
  • Zinxhir i plotë me kapuç të rregullueshëm me lidhëse
  • 53% pambuk, 36% poliestër e ricikluar, 11% viskozë
  • Xhepa të përparmë
  • Mëngë dhe fund elastik
  • Pëlhura franceze terry
Madhësi

M, L, XL

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “XHAKETE ME KAPUC ESSENTIALS ADIDAS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping Cart